100% ייצור כחול לבן 

שירות לקוחות:
077-99-77-802

מערכות ישיבה

מגוון מערכות ישיבה מעוצבות בהתאמה אישית ללקוח.

מעוניינים לתת לסלונכם מראה עדכני, ייחודי ובעיקר- נוח? כל הטיפים לבחירת ריהוט מרכזי מוצלח, במאמר הבא

מערכות ישיבה – חומר היצור וסגנון העיצוב

מערכות ישיבה קיימות לרוב, אלא שישנן מספר נקודות האחראיות ליצירת השוני בין מערכות ישיבה שונות, שוני, או בשמו השני, ייחודיות ספציפית.


בין נקודות השוני ניתן למנות:

חומר היצור – שלל חומרי עיצוב קיימים בשוק מערכות הישיבה, אלא שהשכיחים שבהם הם בד או עור.

מרבינו, בעלי נטייה מועדפת למערכות ישיבה העשויות עור. למה?

העור מרשים במראהו, מתנקה בלות ובעיקר בעל יכולת לחולל מהפך ברמת הנראות של סלונים שונים. סלונים מבד לעומת זאת, עשויים גם הם להיות ייחודיים אך יש לקחת בחשבון שבד בהשוואה לעור, בעל יכולת ניקוי פחותה הרבה יותר.

מחפשים את התשובה הנכונה בנוגע לשיקול סוג הבד? הרשו לנו להפתיע אתכם-  אך אין תשובה נכונה. אינכם צריכים לטבוע בים התלבטויות ובחיפוש אחר התשובה הנכונה, מהסיבה הפשוטה היא מצויה בכם. אם ביתכם הומה ילדים, סלונים העשויים עור יהי בעדיפות ראשונה, מהסיבה המופיעה לעיל: יכולת הניקוי המופלאה של סלונים מעור, בהשוואה לכך, אם הסלון הוא בגדר "מוזיאון" אצלכם, סלונים העשויים בד יכולים בהחלט להוות אופציה אפשרית, וכאן באמת יכנס השיקול האסתטי האישי שלכם: למה אתם יותר מתחברים?

מערכות ישיבה – ספות זוגיות

אז לאחר שדיברנו על סלונים במבט רחב, כעת נמקד את מבטנו לעבר – הספות הזוגיות. ספות אלה, בנויות משני מושבים, אשר האפקט העיקרי שלהן הינו מרחב פרטי מצומצם יותר, כולנו צריכים את השקט שלנו והזמן עם עצמנו, בייחוד לאחר יום עבודה מתיש ומפרך, ולאנשים רבים, הספות הזוגיות בהחלט מהות מענה הולם לתחושת מנוחה ומרגוע, בהשוואה לספה זוגית, ספה רחבת ידיים העשויה שלושה ארבע חמישה או יותר מושבים, הרבה פעמים אינה מעניקה לאדם היושב עליה את תחושת הפרטיות, שכן רוחב הידיים שלה מאפשר לאנשים נוספים לשבת עליה, מה שלעיתים עשוי לפגום ברצון הישיבה עם עצמי, הספה הזוגית אם כן, לא רק קומפקטיות ומשתלבות נהדר כמעט בכל סלון, אלא מאפשרות לאדם מעין מרחב פרטי:

  • לעצמו,
  • לצורך קריאה,
  • צפייה בטלוויזיה,
  • או סתם לצורך התאוששות מיום מעייף.

שואלים מה התשובה הנכונה? גם כאן אין תשובה אחת נכונה!

אם ספה זוגית מהווה עבורכם מרחב נחוץ, שקלו את רכישתם, וכמובן אל תשכחו את פרמטר סוג הספות, בהתאם לנאמר לעיל.

סגנונות ועיצובים

אז החלטתם על סוג בד כל שהוא, וכעת הגעתם להחלטה המרכזית ביותר – העיצוב. רשתות הריהוט מציעות סלונים מסוגים שונים במגוון צורות, עיצובים, גדלים ומחירים. אנשים רבים מוצאים את עצמם מתוסכלים לאחר יום ממושך בחנויות ריהוט שונות, והסיבה לכך נעוצה באי הכרה, או הכרה מועטה, של הטעם האישי, ראשית, בכדי לגלות מהו טעמכם האישי, חשוב לראוות סוגים רבים של סלונים בכדי לשלול את הסוגים שפחות מדברים אליכם ובכך לדעת מהם העיצובים המועדפים עליכם. בעבר, כנראה שרוב האוכלוסייה לא הייתה עושה את זה, מפאת הצורך לצאת להסתובב. אך כיום כשהעידן הדיגיטלי הולך ומשתדרג – באפשרותכם לצפות במגוון סוגים דרך הרשת האינטרנטית ולהתקדם לכיוון עיצוב בחירת הטעם האישי שלכם:

  • צבע,
  • צורה,
  • מימד וכו'.
לסיכום, הפעלת שיקול דעת בעת רכישת סלון מסוג כל שהוא, היא מהחשובה ביותר. סלון שנרכש מתוך שיקול דעת – לא ינזק מתוך אי שיקול דעת.
לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן