משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

קומודות – מהן והיכן כדאי לרכוש אותן?

קומודה

בוודאי שמעתם לא אחת את המילה "קומודה" ולא הייתם בטוחים מה זה. ידעתם שהיא נמצאת בחדר השינה, אך האם מדובר על השידה הקטנה ליד המיטה או על שידת המגירות? אז נעשה סדר בבלאגן בפוסט הזה. פה תגלו את ההבדלים בין קומודות לשידות, ומתי מדובר בעצם באותו הדבר. תוכלו גם לרכוש אותן אצלנו בחנות עץ מי חנות המפעל או אונליין.

בין שידה לקומודה

קיימות שידות קטנות ליד המיטה, ושמן ישאר לתמיד שידה. לעומת זאת, ישנן שידות רחבות יותר שלרב מכילות גם מספר מגירות. כן, אלה אותם מקומות שבהם אתם שמים מגוון רחב של פריטים בין גרביים ולבנים ועד לסלסלאות מלאות במגוון פיצ'עפקס קטנים.
השידות הרחבות הללו מכונות קומודות.
קיימת גם שידה נוספת שהיא יותר שולחן, ללא המגירות, והיא מכונה בדרך כלל קונסולה. כמובן שלא כדאי לבלבל בינה לבין אותה קונסולה בסלון שמשמשת אתכם למשחקים דיגיטליים (כמו אקסבוקס).
אז כעת, אחרי שאתם יודעים מהם קומודות, נגלה כיצד אפשר לרכוש אותן.

רכישה של קומודות לחדר השינה

אחת הדרכים הטובות ביותר כיום לרכוש ריהוט היא אונליין. מצאו חנות מקוונת שמציעה לכם את כל פריטי הריהוט במקום אחד. למשל, חדרי שינה שלמים, הכוללים קומודה שתואמת למיטה ולשידות הקטנות שלידה. תוכלו להוסיף גם ארון וכך לייצר מראה אחיד לכל החדר.
בתוך יום אחד בלבד, ממספר פריטים אקראיים – החדר עובר מתיחת פנים וכל הריהוט בו חדש ומתאים זה לזה.
אפשרות נוספת לרכישה של קומודה היא כמובן ביקור בחנויות שונות. רק אז, אתם צריכים להשקיע את הזמן, הדלק והאנרגיה למצוא את המוצרים הנכונים.
רכישה של אותם מוצרים אונליין תהיה בדרך כלל קלה יותר ואפילו מעט יותר זולה.

קומודות – מדוע כדאי לקנות אותן אונליין

הסיבה הנוספת שכדאי לקנות קומודה אונליין, מלבד הנוחות הרבה שציינו לעיל, היא שאתם יכולים לסייע לבעל העסק לחסוך.
הוא אינו צריך להשקיע בשטח מסחרי גדול כדי להציג את כל הציוד שברשותו, ולמעשה יכול להעניק לכם שירות טוב יותר כאשר הקומודה מגיעה מהמחסן ישירות.
מוביל מקצועי יגיע עם המוצרים עד הבית, ירכיב אותם עבורכם ומייד תוכלו להשתמש בהם.
בנוסף, יש לכם אפשרות לראות באופן מקוון את כל הצבעים והמידות של המוצרים, ולבחור את המתאים לכם מתוך ההיצע הרב באינטרנט.
לסיכום, כעת, כאשר אתם יודעים מהן קומודות, זה הזמן להפוך אותן לחלק בלתי נפרד מהחללים השונים בבית. תוכלו להוסיף אחת לכל חדר ילדים וכמובן עוד קומודה מרשימה לחדר השינה.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button