משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

ארונות עם מראה – מגדילים את חלל החדר

לאורך העשורים האחרונים יש טרנד עיצובי אחד שלעולם לא פסק. שימוש בפתרונות אחסון הכוללים גם מראה. לא בכדי ארונות עם מראה הם אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בנגריות. הם כוללים מגוון רחב של יתרונות עליהם נעמוד בהרחבה בפוסט קצר זה.

ארונות עם מראה – ההיבט הפונקציונלי

ראשית, לכל ארון עם ראי יש היבט פונקציונלי. הוא מסוגל להחליף מראה שתלויה על הקיר וכך מאפשר ניצול טוב יותר של הקירות. ניתן לתלות על הקירות יותר תמונות או להשתמש בשטח שהתפנה לחלון רחב ידיים עם וילון מרהיב. בנוסף, אין סכנה שחפץ כבד כמו מראה עם מסגרת יפול פתאום על הרצפה. דבר שעשוי לפי אמונה תפלה לגרום לשבע שנים לא קלות, למי שמאמין בכך.
כל בוקר, אפשר להביט במראה גדולה, הנמתחת לכל אורך הארון. אפשר כמובן גם לבחור ששתי דלתות או יותר יכללו ראי. כך, שני בני הזוג יכולים להתלבש בחדר השינה ולהתארגן בבוקר, בלי להפריע זה לזה.

מגדילים את חלל החדר

היתרון הנוסף של ארונות אלה הוא שהמראה מגדילה למעשה את חלל החדר. לפחות בדרך בה העין רואה זאת. הראיה שלנו מבוססת גם על תפיסת המרחב, והמראות יוצרות את האשליה שמדובר במרחב יותר גדול.
לכן, כדאי להוסיף לכל חדרי הבית ואפילו לסלון מראות גדולות.

שיקוף של האור הטבעי בחדר

הידעתם כי קיים יתרון נוסף למראות אלה? הן משקפות את האור הטבעי שנכנס לחדר מהחלון. כמו גם את האור המלאכותי מהמנורות. כך, החדר מואר בכמות כפולה של אור, ומעניק תחושה נעימה יותר.
לסיכום, לאור כל היתרונות הללו ניתן להבין מדוע רבים מחליפים את הארונות הקיימים ומוסיפים ארון הזזה או דלתות עם ראי.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button