משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

ארונות לחדרי נוער – אילו אפשרויות עומדות בפניכם?

ארונות לחדרי נוער

פסח מתקרב ואתם רוצים לעצב מחדש את חדרי הילדים שהתבגרו. אם אתם מחפשים ארונות לחדרי נוער כדאי לדעת שעומדות בפניכם מספר אפשרויות כמו ארונות הזזה מעוצבים או ארונות פתיחה. נסקור אותן בקצרה.

ארונות לחדרי נוער – נפתחים עם ארבע דלתות

האפשרות הראשונה מעניקה שטח אחסון רב לילדים שהתבגרו. כעת, כאשר יש להם יותר בגדים, נעלים וגרביים, הם זקוקים למרחב. עבורם ארונות עץ מרשימים עם דלתות נפתחות יהיו שטח האחסון המושלם. תוכלו להזמין ארונות אלה במגוון צבעים.

ארונות הזזה בהתאמה אישית

אפשרות נוספת היא ארונות הזזה בהתאמה אישית לחדר. ארונות לחדרי נוער שכוללים דלת הזזה מתאימים לחדרים קטנים מאד לצד חדרים גדולים. היתרון שלהם הוא שלא צריך לשמור שטח עודף לדלת וכך ניתן למקם את מיטת הנוער ממש קרוב לארון.

ארונות אחסון גבוהים לפינות שונות בחדר

מכירים את הארונות המשמשים אתכם למזווה במטבח? ניתן להשתמש בהם גם לחדרי הנוער. ארונות אלה כמעט ואינם תופסים מקום לרוחב, והם יכולים להעניק לבני הנוער שלכם מגוון רחב של מדפים. הם מתאימים כמובן לבני נוער גבוהים ממטר וחצי ומעלה, משום שהמדפים העליונים אינם נגישים בקלות.

לסיכום, אם אתם מחפשים ארונות שישנו מקצה לקצה את המראה של החדר. כמו גם, יאפשרו לאחסן את כל אותם חפצים שנמצאים על המיטה או הרצפה, הביטו בקטלוג שלנו ובחרו את הארון המתאים לכם ביותר. כמובן, שניתן ליצור התאמה של גובה המדפים ורוחבם לכל חדר.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button