משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

ארון עם מראה לשדרוג חדר השינה

ארון עם מראה

 

אתם מחפשים דרך להעניק לחדר השינה מראה מעוצב, ובאותו הזמן להוסיף לו מרחב. מצד אחד שיהיה פונקציונלי ויכלול את כל הדורש לכם לאורך היום. מהצד השני שיהיה נעים ומזמין. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שילוב ארון עם מראה. כפי שכל אדריכל או מעצב פנים יגידו לכם. גלו את יתרונותיו של רהיט זה.

אין צורך לתלות מראה כבדה על קיר החדר

האם ניסיתם אי פעם לתלות מראה על קיר החדר – רק כדי לגלות שהיא כבדה מדי. פתאום עליכם להשתמש במספר ברגים? אם אתם בוחרים לשלב בחדר ארון עם מראה אינכם צריכים לעשות זאת. המראה צמודה לארון. כעת, היא אינה תופסת מקום חשוב על הקיר.

ארון עם מראה – מעניקה אשליה של גודל לחלל

יש לכם חדר קטן מאד? מראה מעניקה אשליה של גודל. לכן, גם אם אתם גרים בדירה קטנה מאד, אם תמלאו אותה במראות תרגישו כאילו כל אחד מהחדרים רחב ידיים. כדאי לשלב בכל חדר שינה רהיט זה.

בנוסף, כדאי לתלות מראה נוספת גם בסלון הבית ובכניסה, כך תוכלו לראות את עצמכם לפני שתצאו מהבית.

לא צריך לריב – לכולם יש מראה להתארגן בבוקר

אם אתם יוצרים חדר ילדים שבו לנים שני אחים זו האפשרות המועדפת לעיצוב החדר. אם מוסיפים רהיט עם ראי אתם יכולים לחסוך זמן רב בבוקר. מדוע? משום שאחרי שהם מתלבשים כל אחד יכול לראות את עצמו במראה על דלת אחרת.

כך, מעבר לפונקציונליות הרבה של אחסון החפצים בארון, יש שטח גדול מספיק לשניים ואפילו לשלושה ילדים מול הראי.

החתול שלכם ישמח לגלות כיצד הוא נראה

נסיים ביתרון מעניין ומשעשע במיוחד. אם יש לכם חתול, גם הוא ישמח לגלות את פניו בראי. ישנם חתולים שאפילו נלחמים בבבואה שלהם. תוכלו לבקר ביו־טיוב ולראות לא מעט סרטונים כאלה.
משדרגים את הבית? זה הזמן להוסיף ארון שאחת מדלתותיו לפחות כוללת מראה.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button