משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

נגרים מומלצים

חדר שינה

אין תחושה נעימה יותר בבית מאשר ריהוט חדש וניחוח של עץ איכותי. לכן, חשוב למצוא נגרים מומלצים לביצוע שלל העבודות השונות החל מארונות המטבח וכלה בבנייה של ריהוט מותאם אישית לחדרי הבית. אם אתם מחפשים את הנגר המתאים ביותר עבורכם כדאי להכיר את הרהיטים הנראים ממש כיצירות אמנות בעץ, פרי ידם של המעצבים של "עץ מי" בחנות המפעל המציעה את המוצרים השונים גם באופן מקוון.

אילו מוצרים אפשר למצוא בקטלוג החברה

המוצרים השונים המוצעים בקטלוג הם מבחר עצום של חדרי ילדים הכוללים שידות, מיטות, שולחנות כתיבה וארונות שונים. עבורנו המבוגרים מוצעים גם חדרי שינה, ארונות הזזה ואפילו מזנונים ושולחנות איכותיים שכל אחד מהם מיוצר בסטנדרטים המוקפדים ביותר. העץ הטבעי, זוכה להאדרה של ממש באמצעות הטיפול המסור במפעל שאינו מעגל פינות (למעט, בדגמים עם הפינות המעוגלות כמובן).

ארונות קודש המתאימים לבתי כנסת

המוניטין הנפלא שצבר המקום אפשר לו להיות ספק של ארונות קודש מרהיבים המתאימים לבתי כנסת. ארונות אלה יכולים גם להתאים לבית שומר תורה ומצוות. הם מגיעים בגוונים לבנים או בצבע עץ טבעי וכוללים זגוגית שקופה שמאפשרת לצפות בספרי הקודש. אם חיפשתם נגרים מומלצים שיכולים לבנות את המתחמים המקודשים ביותר, הגעתם למקום הנכון.

שלל אביזרי עץ לבית

מי שמחפש נגרים מומלצים כדי ליצור אביזרים נוספים לבית כמו מזנון מרהיב או שולחן שמתאים ככפפה ליד לסלון ישמח לגלות את הקולקציות השונות באתר. בכל פעם הקולקציה מתעדכנת בפריטים מרהיבים חדשים, שנראים כמו רהיטי היוקרה בחנויות המייבאות את המוצרים מאיטליה או פריז. היתרון הגדול שיש למוצרים הללו הוא שהם מיוצרים כאן, במדינת ישראל, ומגיעים באיכות הטובה ביותר ישירות לצרכן.

מוצרים נוספים שלא כדאי לוותר עליהם הם ארונות ההזזה המגיעים בסגנונות שונים ומסוגלים להתאים לכל חדר שינה בבית. הם משולבים במראות בדלת אחת או יותר, ומגיעים אף הם בגווני עץ טבעיים ובגוונים לבנים מבריקים ומט.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button