משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

איך מוצאים נגרים בצפון לשדרוג הבית בריהוט איכותי?

נגרות

בעבר הרחוק, היינו קונים רהיטים מנגר שהיה מגיע לביתנו ומעצב ארונות המתאימים לחדר, שולחנות בהתאמה אישית, פינות אוכל, שידות ועוד. כיום, בתקופה שבה אנו מסוגלים לבנות ריהוט זול, רבים שוכחים את ההבדל בין רהיט איכותי לרהיט פשוט שלא שורד שנים רבות. חשבו על כך, האם הריהוט בביתה של סבתא נותר כפי שהיה לאורך שלושים השנים האחרונות? השוו זאת לרהיטים שליוו אתכם בדירות שכורות בגילאי העשרים ותוכלו להבין את ההבדל. לכן, רבים פונים לשירותים של נגרים מאזור הצפון כדי לבנות את רהיטי הבית.

נגרים בצפון – כיצד מוצאים אותם?

בעוד בעבר הייתם יכולים למצוא נגרים בקלות, היום המקצוע הזה כמעט ועבר מן העולם. לכן, איתור נגרים בצפון הוא משימה מורכבת במיוחד. למרבה המזל, עדיין קיימות חברות המציעות שירותי נגרות פרטיים וכן ריהוט מוכן על ידי נגר.
היתרונות של הריהוט הזה הם: רמת הגימור הגבוהה, לצד שימוש בחומרי גלם איכותיים. שמבטיחים את עמידותו של העץ לאורך זמן. כמובן, שאפשר גם לבחור מוצרים שמספקת הנגריה במחירים נמוכים יותר, תוך התפשרות קלה על חומרי הגלם.

האם הנגר חייב להגיע לביתכם בצפון?

העידן הדיגיטלי מאפשר לקצר תהליכים וליהנות מתוצאות מהירות לפעולות שהיו אורכות ימים. לכן, לא חייבים להתפשר על עבודה עם נגר מקצועי, ולא חייבים להזמינו לביתכם. תוכלו להביט בקטלוג המוצרים המקוון, להזמין את המוצרים בדיוק כפי שאתם מזמינים כל מוצר באינטרנט, ולקבל את המוצרים הללו בשילוח עד הבית.עדיין אתם זוכים לכך שנגר מקצועי ביצע את כל העבודה, והתוצאות המרהיבות מעטרות את הבית.

שדרוג המרחב הביתי באמצעות ריהוט חדש שנבנה על ידי נגר בצפון

הביטו ברהיטים שנמצאים כיום אצלכם בסלון, במטבח ובחדרי השינה. האם אתם מרוצים מהלוק שלהם או שחלק מהם כבר איבד את הצבע והחיפוי שעליו? יצירת מרחב ביתי בעיצוב חדש תעניק לכם משב רוח רענן ותהפוך את הבית למקום שתהנו בו כל דקה. במיוחד בשנתיים האחרונות היה ברור כמה חשוב ליצור מרחב ביתי נעים, בו נרצה לשהות עם בני המשפחה שלנו. לכן, הוספת ריהוט שנבנה על ידי נגרים בצפון בכל אחד מחדרי הבית, יכולה להעניק לו תחושה ביתית.

מדוע מומלץ לשלב מספר פריטי ריהוט מאותו נגר?

כאשר קונים את כל הריהוט ממקום אחד יש אחידות בעיצוב.  לכן קל מאד לשלב צבעים וטקסטורות שונות כדי ליצור את האווירה המבוקשת. קיימים שלל עיצובים שונים שמתכתבים זה עם זה. הם משרים תחושה של עיצוב קלאסי, מודרני, אקלקטי או כפרי. כל זאת, באמצעות בחירת הקווים המתאימים לשאר הרהיטים במרחב הביתי.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button