משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

מיטות ילדים

מיטות

איך בוחרים מיטות ילדים? מאיזה גיל תינוק עובר מעריסה למיטה?

המיטה שעליה ישנים משפיעה באופן דרמטי על איכות החיים. המיטה קובעת איזה תמיכה אורתופדית הגב יקבל, כמה זמן ייקח לנו להירדם ואיך נתעורר בבוקר. אצל ילדים, המיטה גם משפיעה על איכות השינה וגם על תהליך הגדילה. על רקע האמור לעיל, אין מקום להתפשר על איכות המיטה או על המזרון.

היכנסו לקרוא עוד קצת עלינו

אבל בחדרי ילדים יש למיטה גם תפקיד דקורטיבי. ברוב המקרים, זה הפריט הכי בולט בחדר או אפילו הרהיט היחיד. למעט חדרי ילדים שבהם יש ספריה או שידה, בכל שאר החדרים המיטה היא הכי חשובה. לכן הורים צריכים להשקיע זמן בבחירת המיטה ובעיקר לבדוק מי עומד מאחוריה.

עץ מי – הגב שלך למיטה איכותית יותר

הקטלוג של רהיטי עץ מי יעזור לך לדעת שהילדים מקבלים את הרהיטים הכי טובים ואיכותיים. לזה צריך להוסיף מבצע של עד 50% הנחה על רהיטים נבחרים, כדי להבין למה מדובר בעסקה משתלמת ואטרקטיבית.

הבדלים בין מיטות ילדים

הבעיה העיקרית היא התייחסות אל כל סוגי המיטות באותה צורה. בפועל, יש הבדל בין מיטות שמיועדות לתינוקות ופעוטות לבין מיטות שקהל היעד שלהן הוא ילדים גדולים יותר. חוץ מזה, בני נוער למשל צריכים מיטות אחרות לגמרי.

הדרך להתגבר על הקושי היא להתאים את המיטה לגיל של הילד. תינוקות יכולים לעבור למיטה בערך בגיל שנתיים או כשנדמה שהם עלולים לצאת לבד מהעריסה, בהתאם לקצב ההתפתחות ולתחושת הביטחון של ההורים. בגיל כזה, המיטה צריכה להיות בעיקר מאובטחת והמזרון קשיח.

בגילאי 3-10, כדאי להשתמש במיטה עם אביזר חסימה שמונע נפילות. גם כאן הרבה תלוי בקצב ההתפתחות של הילד, אבל ההורים כבר מודעים לזה. בגיל ההתגברות, אפשר להוסיף למערכת השיקולים גם ארגז מצעים ואת העניין האסתטי שחשוב לבני נוער.

משתלם להשקיע במיטות ילדים

הנקודה היא שמאוד משתלם להשקיע במיטה איכותית. זה נכון גם למבוגרים, אך קריטי בעיקר אצל ילדים שנמצאים בשלבי ההתפתחות הפיזיולוגית שלהם. לאחר מכן, כל שנותר הוא לשדך למיטה מזרון אורטופדי שמעניק תמיכה לגב ולעמוד השדרה.

לילד שלך מגיע את המיטה הכי טובה!

הקטלוג של עץ מי יעזור לך לעשות סדר בהבדלים בין סוגי מיטות ורהיטים. אם חשוב לך להשיג רהיטים טובים בהנחה, נשמח לסייע. אבל כדי שזה יקרה, חשוב להשאיר פרטים כאן ולדבר איתנו על מיטות ילדים בהקדם האפשרי.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button