משלוח עד 7 ימי עסקים (למעט מוצרים מרופדים)

טיפים על מיטות למכירה שכדאי להכיר

מיטות למכירה

איזה סוגים של מיטות ישם בנמצא? איך בוחרים מיטה? איזו מיטה מתאימה לבני נוער?

המיטה היא אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בבית. אנשים מבלים שעות רבות במיטה, בין אם בשינה ובין אם בצפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או סתם מנוחה.

סוגים של מיטות

כמו בכל עולם הריהוט, גם עולם חדרי השינה עבר מהפך מבחינת סגנונות העיצוב וכיום ישנם עיצובים רבים של מיטות למכירה וחדרי שינה, גם למבוגרים ולבני נוער ולילדים.

מיטת תינוק

זוהי מיטה שמתאימה לתינוקות אותה בונים על פי כללים של תו התקן. לרוב, מיטות אלו יימכרו בחנויות רהיטים של ילדים או תינוקות והן פחות נפוצות בחנויות הרהיטים הכלליות.

מיטת ילדים

ישנם סוגים רבים של מיטות ילדים וביניהם מיטות רגילות, מיטות משולבות שולחן או פינת ישיבה, מיטות קומותיים ומיטות נפתחות לאירוח חברים.

מיטת נוער

יש ספות נוער אותן ניתן לפתוח ולייצר למעשה מיטה זוגית וישנן מיטות נוער או מיטות בגודל של מיטה וחצי שבני נוער אוהבים. בתחום המיטות הללו יש גם מיטות מתכווננות שיכולות להתאים לסוגים שונים של שכיבה וישיבה.

מיטות מתכווננות

זוהי מיטה עם מנגנון הפעלה חשמלי והיתרון הגדול שלה הוא היכולת להתאים בלחיצת כפתור את תנוחת המיטה לצרכי המשתמש בה. ישנן מיטות זוגיות מתכווננות ומיטות וחצי מתכווננות.

מיטה זוגית

משמשת בדרך כלל בני זוג או אנשים בוגרים, היא עשויה מחומרי גלם שונים, החל מעץ, פלסטיק ומתכת ובסגנונות עיצוב רבים. ישנן מיטות ברוחב סטנדרטי וישנן מיטות רחבות במיוחד.

מיטה נפתחת

כשמה כן היא – זוהי מיטה שבתוכה קיימת מיטה נוספת שניתן לפתוח בעת הצורך.

מיטות למכירה לבני נוער

כשילדים הופכים לבני נוער יש להם פעמים רבות דרישה למיטה משלהם, גדולה או נפתחת ורצוי שתהיה גדולה יותר מהמיטה ששירתה אותם כילדים קטנים. כיום שוק המיטות לבני הנוער רחב ומציע מגוון של מיטות נוער בסגנון 'ספפה', מיטות בגודל מיטה וחצי מתכווננות ומיטות רחבות המתאימות לצרכיהם של בני הנוער.

בגלל שמדובר על שלבי גדילה קריטיים יש חשיבות עליונה בבחירת מיטה מתאימה לבני הנוער. חשוב לשים לב לפרטים הקטנים – מאיזה חומר עשוי המזרון של המיטה, האם היא ארוכה מספיק ומאפשרת התמתחות והאם התכווננות המיטה נוחה ומאפשרת ישיבה עם נוחות מקסימלית בגב.

כיצד בוחרים מיטה?

בחירת מיטה צריכה להיעשות בקפדנות שכן מדובר על רכישה שתקבע את איכות השינה של בני המשפחה לאורך שנים רבות. ניתן לרכוש מיטה באתרי האינטרנט של חנויות הרהיטים או בחנויות עצמן ויש לשים לב לכמה דברים חשובים – האם יש למיטה אחריות? האם היא מתאימה במידותיה לחדר בו היא אמורה להיות מוצבת? האם חומרי הגלם של המיטה איכותיים? האם המזרון אורתופדי ומתאים למי שיעשה בו שימוש?

מיטות למכירה הן עולם ומלואו, רצוי גם לבקש סיוע מאנשי המקצוע המתמחים בו ולבקש מהם טיפים לבחירת המיטה המתאימה ביותר לצרכי המשפחה.

אצלנו בעץ מי תוכלו למצוא מגוון ענק של רהיטי איכות.

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Twitter

פוסטים נוספים

רהיטים לחדר

רהיטים לחדר – מה כדאי לרכוש?

אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הוותיקה. זהו הזמן המושלם לתכנן מחדש את הרהיטים שיהיו בבית. במאמר זה אנו נדון בהרחבה ברהיטים

השאירו פרטים

error: Content is protected !!
Call Now Button