100% ייצור כחול לבן 

מוקד מכירות:
077-99-77-802

עיצוב חדרים

  על רקע כל האמור לעיל אפשר להבין את החשיבות של עיצוב חדרי שינה. בניגוד לחדרים אחרים בבית, כאן העיצוב הוא לא פריבילגיה אלא תנאי. ללא עיצוב נכון, כמעט בלתי אפשרי לנצל את כל המקום הפנוי בחדר השינה. כמו כן, עיצוב ברמה גבוהה יכול להשביח את ערך הנכס לקראת השכרה או מכירה. עם עיצוב אקסקלוסיבי ורהיטים איכותיים, חדר השינה ייראה טוב יותר בעיני כל משקיע, קונה או שוכר פוטנציאלי.

עיצוב חדרי שינה כמו שמתאים לך

המומחים של עץ מי עושים לילות כימים כדי לבחור עבורך רהיטים איכותיים. בגלל יכולת הבחנה וירידה לפרטים, יש כעת בקטלוג שלנו את הרהיטים המעוצבים והיפים ביותר לחדר השינה שלך. אנו מוסיפים למשוואה עכשיו עד 50% הנחה על כל סוגי הרהיטים ומזמינים אותך להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים. אז אם חשוב לך לישון ולהתעורר בחדר שינה מעוצב, אנו כאן בשבילך. בוא לראות עוד אפשרויות של חדרי שינה למבוגרים

סגנונות עיצוב חדרי שינה

הקושי בעיצוב הוא להבין מה ההבדלים בין הסגנונות השונים. אם רוצים להגיע למצב שבו העיצוב אחיד וסגנונות שונים לא מתנגשים אחד עם השני, צריך לדעת מה מאפיין אותם. לאחר מכן, קל יותר לעצב כל חדר בבית וגם לבחור עבורו את הרהיטים המתאימים. ההבדל העיקרי הוא בין עיצוב חדרי שינה בסגנון מודרני וקלאסי. בסגנון המודרני, הדגש הוא על קווים נקיים ועל עיצוב פונקציונאלי. זה סגנון שבו מעדיפים זכוכית, אלומיניום ומתכת ומשתמשים בכמה שיותר צבעים סטריליים. בסגנון הכפרי, משתמשים בעיקר ברהיטי עץ ולא חוששים ליצור עומס על החדר. כאן העומס הוא אסתטי, כי הפריטים והרהיטים נבחרים בקפידה. בחדרי שינה שמעוצבים בסגנון הזה, אפשר למשל לראות מיטה גדולה ומעליה וילון משי. לחילופין, הדרך ליישם סגנון עיצוב כפרי היא להשתמש בפרופיל עץ בחלון.

הרהיטים שחשובים לך – נמצאים בקטלוג שלנו

אי אפשר לעצב אף חדר בלי רהיטים מתאימים. כאן אנו נכנסים לתמונה עם קטלוג רהיטים מעודכן, שיקי ואופנתי. בעזרת הפריטים שיש אצלנו בקטלוג, גם חדר השינה שלך יכול להיות מעוצב לפי צו האופנה. עיצוב עם הרהיטים בקטלוג של עץ מי זמין כעת עבורך בעד 50% הנחה על המוצרים המובילים. מטרתנו היא לחסוך עבורך זמן וכסף, אז אנו מתמקדים ברהיטי איכות בלבד. לכן, כדאי להשאיר פרטים ולהתחיל עיצוב חדרי שינה ממש עכשיו. קרא עוד אודות החברה שלנו עץ מי.
לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן