100% ייצור כחול לבן 

מוקד מכירות:
077-99-77-802

מיטות מרופדות

מיטות מרופדות מבית עץ מי

שינה במקסימום נוחות – השינה היא אחד הצרכים החשובים ביותר לאדם. רמת התפקוד והערנות שלנו בשלל תחומים במסגרת יומנו מושפעים מאורך וטיב שנת הלילה שלנו.
מפאת חשיבותה של השינה, מובן כי גם המיטות עליהן אנו ישנים, צריכות להיות איכותיות. כיום, יותר ויותר אנשים המודעים לחשיבות השינה ואיכותה, בוחרים לרכוש דווקא מיטות מרופדות. מה זה אומר ולמה צריך את זה? כל התשובות לשאלות הבוערות במאמר הבא.

מיטות מרופדות – מה זה אומר?

ביכולתן של מיטות מרופדות להעניק מקסימום הנאה ושינה איכותית. מיטות אלה אמנם מכילות מזרון ככל מיטה סטנדרטית, אך השוני והייחודיות שלהן בא לידי ביטוי בציפוי מרופד העוטף את המזרון, שמשדרג את חווית השינה בכמה דרגות יותר, טווח קהל היעד הרוכש בדרך כלל מיטות מרופדות הינו רחב מאוד וכלל למשל:

  • נוער,
  • אנשי הגיל השלישי,
  • אנשים הסובלים מכאבי גב,
  • זוגות ויחידים.

מיטות מרופדות קיימות גם כמיטות יחיד וגם כמיטות זוגיות.

יתרונות השימוש במיטה מרופדת

אנשים רבים סובלים מבעיות שונות בגב אשר שכיחות היווצרותן והופעתן נעשית לא רק בגילאים מבוגרים. מיטות מרופדות, לאנשים כאלה, מהוות עוגת הצלה של ממש מכאבי גב מייסרים ואף משתקים.

אין סוף מחקרים כי אחד המשתנים המשפיעים ביותר על הגפיים והגב שלנו הינו המיטה עליה אנו ישנים, כך שמיטות מרופדות בהחלט יכולות לאפשר לגפיים ולגב שלכם את מקסימום התנאים והנחות להם הם זקוקים בכדי למנוע בעיות שונות ולתפקוד יעיל. כפי שנאמר לעיל, מיטה מרופדת קיימת הן כמיטה לאדם יחיד והן כמיטה זוגית. מיטות זוגיות מרופדות יעניקו לכם חוויה כפולה ושינה איכותית, בריאה וטובה. שגרת החיים שלנו עמוסה לעייפה, בין אם מדובר בעבודה, לימודים, ניהול בית או שילב של כולם, הידיעה כי בסוף יום ממתינה מיטה נוחה ואיכותית, מהווה נחמה במובן מסוים ומאפשרת רוגע ואיפוס לאחר היום החולף.

כמה כללים חשובים בעת רכישת מיטה זוגית

השוק מכיל שלל חברות וחנויות ריהוט המציעות בין היתר מיטות למכירה,

אך כשמחפשים נוחות ומעוניינים לרכוש דווקא מיטה מרופדת, יש לכך כללים, לא כל ריפוד בהחלט יהיה תואם לרצונות והצרכים שלכם, כך למשל מבין טווח סוגי הריפוד הרחב הקיים, ישנו ריפוד מסוג דליק שלא בהכרח יתאים לבית עם ילדים, וקל וחומר כאשר המיטה עצמה מיועדת לילד או לילדים.

לאור כך, בחירת ריפוד מעכב בעירה יהיה מצוין. במעבר ישיר למזרון עצמו, ישנם מזרונים בעלי קשיחות גבוהה ברמה זו או אחרת, וכן מזרונים בעלי קשיחות נמוכה יותר ברמה כזו או אחרת. את סוג המזרון ורמת הקשיחות שלו, בחרו על פי העדפותיכם האישיות, יש שיעדיפו מזרון רך המאפשר שקיעה ויש היעדיפו מזרון קשה.


בחיתר עיצוב המיטה

ראש המיטה איננו חייב להיות חלק קשה המיועד אך ורק למראה המיטה ולהחזקתה,

אלא ביכולתו של חלק זה להיות חלק מהמיטה עצמה, וזאת על ידי בחירת ראש מיטה העשוי בד ולא חומר קשיח כזה או אחר, כפי שרובנו, סביר להניח, מכירים, עיצוב נכון של המיטה אמנם מושפע בעיקר מהעדפות וטעם אישי, אך חשוב לזכור לקחת בחשבון פרמטרים נוספים שיכולים להוות מענה לפעולות נוספות בחיינו, למשל ראש מיטה רך עשוי להתאים עד מאוד לבעלי טלוויזיה בחדר המחבבים צפייה תוך שכיבה על המיטה.

לסיכום
  • מיטות למכירה קיימות בשלל סוגים
  • עשויות ממגוון חומרים בעלי מאפיינים שונים,
  • וניתנות לעיצוב על פי טעם והעדפות אישיות.

זכרו, מיטה טובה היא הבסיס לשנת לילה איכותית, מהנה ומפנקת.

לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן