100% ייצור כחול לבן 

מוקד מכירות:
077-99-77-802

עיצוב חדר ילדים – בחירת העיצוב

חדרי הילדים ילוו אותם בשנות הגדילה שלהן ויש לתת משקל לעיצוב החדר. חדר השינה יהיה המקום בו הילדים ילמדו, ישחקו, יארחו חברים ויישנו ורצוי ככל הניתן להשרות בחדר אווירה נעימה. מומלץ שהצבעים בחדר יהיו נוחים ומזמינים, בהירים וקרובים לגוונים אותם הילד אוהב.

מומלץ לבחור מיטה נוחה, רחבה ושתספיק לילד בשנות גדילתו. ילדים צריכים מקום לאחסן בו צעצועים וספרים, הם זקוקים לפינת למידה שקטה ולמקום למחשב בעת הצורך. כמו כן, חדר הילדים צריך להכיל גם ארון בגדים עם מספיק מקום לבגדים ורצוי אף לאחסון נוסף.

חשוב למדוד את החדר ולחשב היכן יהיה כל פריט ריהוט ולחשוב על תקציב והוצאות נוספות כמו למשל על וילונות, שטיח, מנורה ופריטים נוספים לקישוט החדר.

אצלנו בעץ מי תוכלו לראות מבחר של אפשרויות.

מיטות קומתיים בחדרים של שני ילדים ויותר

כיום ישנן מיטות קומתיים מכל הסגנונות והעיצובים והן מתאימות במיוחד לעיצוב חדר ילדים בהם השטח של החדר מוגבל וכאשר ישנם שני ילדים או יותר החולקים את אותו החדר. מיטת קומתיים טומנת בחובה שני יתרונות גדולים – ילדים מאוד אוהבים אותה שכן היא משרה אווירת משחק בחדר והיא חוסכת הרבה מאוד מקום. כיום ישנן מיטות קומתיים המשלבות אפילו מיטה שלישית ומיטת חבר שנכנסת בתוך ארגז המצעים או מיטות המשלבות בהן גם מדפים ופינות אחסון ייחודיות.

בטיחות בחדרי הילדים

אחד הנושאים החשובים ביותר בעת בחירת חדר ילדים הוא נושא הבטיחות. אם מדובר על מיטת תינוק יש לשים לב שהמעקה ניתן להנמכה והעלאה, שהשלבים של המיטה רחוקים האחד מהשני על פי הוראות התקן ושהמזרן קשיח.

חשוב לתכנן את הריהוט בחדר כך שהמיטה לא תהיה קרובה לחלון או תחת המזגן על מנת לשמור על בריאות הילדים, כמו כן חשוב לשים נעילה חכמה על המגירות בארונות ובדלתות הארונות.

מגשימים חלום של חדר ילדים

אנו בחברת עץ מי שמים דגש על איכות, מקצועיות ושירות. אנו מתמחים בייצוא רהיטים וברהיטים כחול לבן באיכות הטובה ביותר ובמגוון רחב של סגנונות אשר יכולים להתאים לכל בית ובית. להזמנת חדר ילדים כבר עכשיו יש להיכנס כאן וליהנות גם ממבצעים של עד 50% הנחה על כל הרהיטים באתר!

לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן