100% ייצור כחול לבן 

מוקד מכירות:
077-99-77-802

מגוון חדרי ילדים

כיצד הכי נכון לעצב חדר ילדים? מה חשוב לדעת לפני שמעצבים חדר ילדים? איפה קונים חדר ילדים במבצע?

חדרי ילדים של היום הם כבר לא מה שהיו פעם. כיום החדרים מעוצבים, מיוחדים, כוללים בתוכם אלמנטים רבים של עיצוב וניצול שטח אחסון. רגע לפני שיוצאים לדרך ובוחרים את חדר הילדים יש לדעת כמה כללים בסיסיים שיסייעו קודם כל לעצב את החדר המושלם, אך גם לעשות זאת עם מינימום טעויות ובחיסכון כספי.

עיצוב חדרי ילדים

אנשים משקיעים מחשבה רבה בעיצוב חדר הילדים ולא בכדי. חדר הילדים מהווה את המקום בו הילדים נרגעים בסוף היום, ישנים את השינה המתוקה שלהם וכמובן משחקים עם החברים ועם עצמם. זהו המקום בו הילדים עושים שיעורי בית ומתפתחים ולכן חשוב שחדר השינה יהיה נוח, נעים למראה, מרגיע וכמובן מסודר נכון.

עיצוב רגוע ונעים בחדר השינה

ישנה חשיבות רבה לעיצוב רגוע ונעים בחדר השינה. כאשר החדר מסודר, נקי והצעצועים והחפצים בו מונחים בצורה נוחה ונעימה לעין, הילדים שגרים בחדר רגועים יותר. שנות ההתפתחות של הילדים ישפיעו עליהם לאורך כל חייהם ומכאן החשיבות הגדולה של עיצוב החדר.

טיפים לעיצוב חדר הילדים

  • איכות

על מנת שהרהיטים יחזיקו זמן רב מעמד יש לשים דגש על נושא איכותם. רהיטים מעץ מלא ומעצים באיכות גבוהה מבטיחים שזמן השימוש בהם יהיה ארוך גם כן. כמו כן, חשוב לשים לב לגימור של הארונות, הספריות וכמובן מנגנוני המיטה.

  • מדידות

לפני שבוחרים חדר שינה ובמיוחד כאשר מדובר על קניה מקוונת יש לבצע מדידות בחדר. חשוב לבצע מדידות לרוחב, לאורך ולגובה ולחשב היטב כמה מקום יש לכל פריט ריהוט. הדבר כולל ספריות, שולחנות כתיבה, מיטות וארונות, חשוב למדוד היטב ובעת הרכישה להביט היטב על נתוני המדידות.

  • צבעים

מומלץ להקפיד על צבעים רגועים ונעימים ומומלץ לחשוב על כמה שנים קדימה. רהיטים רבים נשארים עם הילדים לאורך שנים רבות ולכן כדאי לרכוש אותם בצבעים ניטרליים שיתאימו גם בהמשך.

רכישת חדרי ילדים במבצע

אחת הדרכים להוזיל כיום את העלויות ברכישת חדרי הילדים היא רכישה במבצעים. חנויות רבות עברו לשירות דיגיטלי והן מאפשרות ממשקים נוחים וקלים לשימוש. החיסכון במקום בתצוגה והעלות הנמוכה של אחזקת האתרים ביחס לחנות הפיזית מסייעת בהורדת מחירים שממנה נהנה הלקוח.

לקוחות היום קונים את אותו ריהוט איכותי במחיר נמוך בעשרות אחוזים.

את הטוב ביותר עבור הילדים

  • עץ מי הנו אתר ובו מגוון רחב של חדרי ילדים לכל הגילאים.
  • באתר עץ מי ניתן למצוא חדר שינה לילדים בכל הגדלים ובאיכות מעולה.
  • אנו מייצרים ומייבאים את הריהוט האיכותי ביותר תוך מתן תשומת לב רבה על נושא הבטיחות.
  • אנו מקפידים על חוויות שירות גבוהה, נוחות וקלות בשימוש באתר המאובטח וכמובן משלוח מהיר.
  • להזמנת חדר ילדים יש להיכנס עכשיו ולבצע הזמנה וליהנות ממבצעים של עד 50% הנחה!
לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן