100% ייצור כחול לבן 

מוקד מכירות:
077-99-77-802

ארונות קודש

מגוון ארונות קודש המתאימים לבית ולבית הכנסת המיועדים לאחסון ספרי תורה.

ארונות קודש לשמירה על ספרי קודש

היכן קונים ארון קודש? האם ארון קודש מתאים לבית פרטי או רק לבית כנסת? מה חשוב לדעת לפני שקונים ארון קודש?

ארונות או ספריות קודש משמשים לאחסון של ספרי תורה ולרוב מדובר על ארונות מרשימים בעיצובם, בעלי דלתות זכוכית מהן ניתן לראות את הספרים. מבנה הארון נועד להיות מינימאלי ומתאים לכל גודל של סלון תוך השתלבות בעיצוב הבית ושמירה על ספרי התורה. ארונות קודש הם לא רק פריט לבית הכנסת, אנשים רבים רוכשים אותם לבתיהם כרהיט מרכזי בסלון.

היכן רוכשים ארון קודש?

ארון קודש לבית או לבית הכנסת מיועד לאחסן ספרי תורה, תלמוד וקבלה בעלי ערך רב. ישנה חשיבות רבה לרכישת ארון שעשוי מחומרי גלם איכותיים אשר יבטיחו את שמירתם של ספרי התורה וכיום הארונות ניתנים לרכישה בחנויות רהיטים רבים וגם בחנויות רהיטים און ליין.

אילו שימושים יש לארונות קודש?

ארונות או ספריות קודש לא משמשים רק לבתי כנסת. אף על פי שהשימוש בארונות הקודש נפוץ בבתי כנסת ובתי מדרש, כיום ניתן לראות אותם גם בבתי ספר וגני ילדים של הציבור הדתי, בבתי מגורים, בתי כנסת פרטיים והם אף משמשים על מנת לאחסן פרטי אספנות מעולם התורה.

ספריות קודש מעוצבות

הנראות של ארונות הקודש חשובה כיוון שאנשים אשר רוכשים ארונות אלו לביתם בדרך כלל הופכים אותם לפרטי ריהוט מרכזיים בחדר האוכל או בסלון הבית. בדרך כלל ארון הקודש יוצב ליד שולחן עליו ניתן ללמוד תורה. מדובר על פעולה שמתבצעת פעמים רבות יחדיו, עם המשפחה, המשפחה המורחבת והחברים ומכאן חשיבות העיצוב גדלה שכן המקום בו יהיה מוצב הארון יהפוך למרכז הבית.

למה חשוב לשים לב?

מומלץ לבחון טרם הרכישה את צרכי הבית – כמה ספרים צריכים להיכנס לארון? האם בעתיד מתוכננת רכישה של ספרים נוספים? כמה מקום יש בבית לארון? מומלץ לשים לב לעיצוב ולוודא כי הוא מתכתב עם עיצוב הבית ולבחון האם חומרי הגלם מהם עשוי הארון איכותיים ועמידים לאורך זמן.

ארונות באיכות מעולה ובמשלוח מהיר

חברת עץ מי הנה חברה המתמחה בתחום ארונות הקודש מזה שנים רבות. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון רחב של עיצובי ספריות קודש, באיכות ללא פשרות ובמבצעים ייחודיים של עד 50% הנחה. חברתנו מייצרת ומייבאת ארונות בטכנולוגיית ייצור מהמתקדמות בשוק ובמחירים מהיבואן לצרכן. לרכישת ארונות קודש במבצע כל שעליך לעשות הוא לבחור את הדגם המתאים לך ולהזמין אותו כעת.

אודות | צור קשר

לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן