100% ייצור כחול לבן 

מוקד מכירות:
077-99-77-802

ארון למכירה

ארונות למכירה בזול ובאיכות גבוהה? זה עץ מי! עץ מי מציעה לך עד 50% הנחה לכל הרהיטים. אם תמיד חיפשת איפה לקנות ארון איכותי בלי להתפשר על התקציב, הגעת למקום הנכון.

היתרונות של ארונות הזזה

הדבר הראשון שעושים כאשר משווים בין סוגים שונים של ארונות זה לבדוק את שיטת הפתיחה שלהם. כאן למשל ניתן לראות שלארונות הזזה יש יתרון מובנה: הדלת שלהם נפתחת לצדדים ולא קדימה ואחורה.

מה טוב בדלת הזזה?

דלת הזזה שנפתחת לצדדים ולא קדימה ואחורה חוסכת מקום בתוך החדר. מבחינה מעשית, זה אומר שאפשר למקם ממש מול הארון עוד כמה רהיטים. בפועל, האפשרויות הנפוצות הן ניצול המקום מול הארון לפתרון תלייה, כורסאות, קומודות ועוד. בגלל שהדלת נפתחת לצדדים ולא קדימה ואחורה, החדר כולו מרגיש מרווח ואוורירי יותר גם כאשר יש בו המון רהיטים.

השוואה בין ארונות למכירה ופתרונות אחסון

אבל האמת היא שבדיקת כיוון הפתיחה של הדלת היא ממש לא הנושא היחיד שצריך להתייחס אליו. כאשר משווים בין סוגים שונים של ארונות למכירה, בודקים את המפרט המלא. באמצעות בדיקה של המפרט, אפשר לדעת באיזה חומרי גלם השתמשו על מנת לבנות את הארון. אם חומרי הגלם שבהם השתמשו לבניית הארון חזקים ועמידים, אפשר לסמוך עליו לאורך שנים.

חלוקה פנימית של ארונות למכירה

האופן שבו הארון מחולק קובע איך אפשר יהיה להשתמש בו. לכן, חשוב לבדוק היטב את החלוקה הפנימית של הארון. כאן, אפשרות אחת היא לרכוש ארון עם חלוקה פנימית גנרית שמתאימה לצרכים הקיימים. מנגד, אפשרות אחרת היא לתכנן את הארון בהתאמה אישית – לרבות החלוקה הפנימית של מדפים, מגירות ווי תליה ועוד. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע.

עץ מי פותחת לך דלת לארון חדש!

נציגי עץ מי ישמחו לעמוד לרשותך בכל מקרה של דילמה והתלבטות. אצלנו מחכים לך רהיטים מעולים, באיכות גבוהה ובמחיר אטרקטיבי. בשלב הבא, השארת פרטים באתר תאפשר לך להשוות בין ארונות למכירה בקלות וביעילות.
לכל שאלה לחצו להתקשרות דילוג לתוכן